Başlangıç > Kitaplık > Ruhsal Zeka SQ

Ruhsal Zeka SQ


ruhsal-zeka-onkapakSitemizde hiç bir kitabın tanıtımını yaparak tavsiyede bulunduğumu hatırlamıyorum. Fakat bu yazıyı paylaşarak başlangıcı yapmış bulunuyorum. Uzun zamandır paylaşımda bulunmuyordum. Belki bu kitap ile tekrar paylaşımda bulunma aşkı belirmiş olabilir 🙂
Evet, kitabımız diyordum. İsmi “Ruhsal Zeka SQ”. Yazarı Muhammed Bozdağ. 307 sayfalık bir kitap. Hayatınıza farklı bir açıdan bakmanızı sağlayacak bir kitap olduğunu düşünüyorum. Kitap arkasından yer alan yorumları da okuduğumda yalnız olmadığımı anladım. Bir kişisel gelişim kitabı olarak görünebilir. Fakat diğerlerinden çok farklı olduğu aşikar. Nedeni nedir peki ? Kendimce cevap verecek olursam hakikat içerdiği için ve insanın hayat içinde kendine sormuş olduğu, nerden geldim, niçin buradayım ve nereye gideceğim sorularını cevap bulduğu için olduğunu düşünüyorum. Daha genel çerçevede ise hayat dediğimiz şu dünyada ayrılan vakti ilahi konulardan haberdar ettiği ve yol gösterdiği için diyebiliriz. Bir başka ifade ile marifet ve ilim içeriyor.
Kitabımızın ilk kısmında ruhsal zeka kavramına yer verilmiş daha sonra inanma gücü, gerekçe gücü, duygu gücü, ısrar gücü, kanaat gücü, ruhsal etkileşim gücü ve ilahi irade gücü başlıkları yer bulmaktadır.
Okunması gerektiğini düşündüğüm bir kitap olarak görüyorum. Benden buradan Muhammed Bozdağ’a teşekkürlerimi sunuyorum ve Rabbim emeklerinizden razı olsun, sevabına nail eylesin. (amin)

  1. Arif başarır
    Mart 14, 2014, 3:17 am

    Çok mükemmel

  1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: